петък, ноември 11, 2016

Спартак Варна громи в трета лига

“Соколите” бият Хитрино с 4:0, Ивайло Русев с два гола

Спартак Варна записа разгромна победа с 4:0 срещу Хитрино в мач от 15-ия кръг в Трета лига – Североизточна група, игран на стадион “Локомотив” във Варна.
Милен Бабаджанов откри резултата с глава в 23-ата минута след центриране отдясно на Петьо Василев. Само 9 минути по-късно Мишо Михалев удвои от дузпа за нарушение срещу Радослав Монев.
След почивката добрата игра на “соколите” продължи и те стигнаха до нови два гола. В 63-ата минута Ивайло Русе направи преднината на своите класическа с техничен удар, а в последните секунди завърши образцова атака, с което оформи и крайния резултат.
На трибуните на стадион “Локомотив” имаше около 100 зрители. Вилиян Денчев се завърна в игра за домакините след близо три месеца лечение на контузия.
Съставът на Спартак: Мирослав Марков, Петър Василев, Свилен Иванов, Вилиян Денчев, Мишо Михалев, Иван Добрев, Диян Кателиев (85-Давид), Радослав Монев, Ивайло Русев, Милен Бабаджанов (90-Денис Драганов), Микаел Асад (75-Лоренцо Демиров).